Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Hogwarts'a Hoş geldiniz!!

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maisie Haven Crystal

2 posters
YazarMesaj
Maisie Haven Potter
Gryffindor 1. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor 1. Sınıf Öğrencisi
Maisie Haven Potter

Kadın
Rp Sevgilisi : pm atabilirsiniz..
Meslek/Bina : Gryffindor
Savaş Tarafı : ZaY

Maisie Haven Crystal Empty
MesajKonu: Maisie Haven Crystal   Maisie Haven Crystal EmptySalı Mart 18, 2008 6:45 am

İsim: Maisie Haven

Soyisim: Crystal

Fiziksel Betimleme: Uzun sapsarı saçları ile mavi ile yeşil arasında değişen gözleri vardır.Yüzünde genellikle bir gülümseme vardır.Çünkü üzülmenin ona hiç yakışmadığını düşünmektedir.Hele ağladığında birden yüzü ve gözlerinin içi kırmızı bir renk alır.Bazen aynı şey sinirlendiğinde sadece gözlerinde de görülebilmektedir.

Kişiliği: Neşeli,üzülmeyi hiç sevmeyen biridir.Eğer ağlayacaksa kesinlikle yanında başka biri olmamalıdır.Çünkü başkalarının onu ağlarken görmesini kendine yakıştıramamaktadır.Genellikle herkesle kolayca anlaşabilse de bazen aşırı derecede heyecanlanır ve yapacağı her şeyi birbirine karıştırır.

Ailesi ve Yaşamı: Ailesi ile beraber bir muggle kentinde yaşamaktadırlar.Bu yüzden Maisie'nin hayatı bir büyücü hayatından çok muggle hayatına benzemektedir.Evin dışında büyü kullanılamaması sayesinde Maisie,muggle aletlerinin çoğu hakkında bilgi sahibidir.

Basit Rp Örneği:

O gün Maisie,herkesten erken uyanmış ve koşarak hatta zıplayarak aşağı inmişti.Annesi ile babasının odasına girdi.Hala uyandıklarını görünce sıkılarak:
- Anne,baba hadi treni kaçıracağım yaa!
dedi.Oysa saat daha sabahın altısıydı.Maisie'nin sesiyle bir an yerinden fırlayan annesi saatin kaç olduğunu görünce ona hafiften kızmıştı:
-Mai,tatlım saat daha sabahın altısı.
Babası annesine göre daha anlayışlıydı:
-Hayatım biliyoruz bugün okulunun ilk günü ama biraz daha sakin olmalısın.Sen şimdi aşağı in biz geliyoruz.
dedi.Mai bu sefer daha sakin(!) bir şekilde mutfağa doğru gitti.Mutfağın kapısında onu bekleyen evcini Wlye onu sıkıntıdan boğacak bir konuşmaya başladı:
-Günaydın efendim,bir şey ister miydiniz efendim ? Ya ne içerdiniz efendim ? Ah annenizle babanız siz Hogwarts'tayken eminim sizi çok özleyeceklerdir efendim....
Tamam Wlye sakin ol
dedi ve o anda cin sustu.O sırada annesi ve babası da aşağı inmişlerdi.Hep beraber kahvaltılarını ettiler ve Wlye'nin gözyaşları arasında evden ayrıldılar.Çok yeni bir başlangıca doğru..
Hayley Diggory
Okul Müdüresi&Kehanet Profesörü
Okul Müdüresi&Kehanet Profesörü
Hayley Diggory

Kadın
Rp Sevgilisi : Cedric Diggory
Meslek/Bina : Müdüre-Profesör
Savaş Tarafı : ZümrüdüAnka Yoldaşlığı!!

Maisie Haven Crystal Empty
MesajKonu: Geri: Maisie Haven Crystal   Maisie Haven Crystal EmptySalı Mart 18, 2008 10:44 am

Gryffindor---Kilit---
http://jesse-fan.turkforumpro.com/

Maisie Haven Crystal
1 sayfadaki 1 sayfası