Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Hogwarts'a Hoş geldiniz!!

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tracy hıckman

YazarMesaj
tracy hıckman

tracy hıckman

Kadın

tracy hıckman Empty
MesajKonu: tracy hıckman   tracy hıckman EmptySalı Eyl. 16, 2008 6:17 am

İsim:tracy

Soyisim:hıckman

Fiziksel Betimleme:Kahve çekirdeklerini yansıtan kahverengi gözleri,siyah hafif uzun ve dalgalı saçları,karbeyazı teni,ince yüz hatlarına sahip,hafif kilolu,orta boyluyum.

Kişiliği:Zeki,çalışkan,her adımı düşünerek atan,hırslı,hiç bir şeyden korkmayan cesur,arkadaşlığa ve dostluğa önem veren,sakin,içine kapanık kendi halinde biri

Ailesi ve Yaşamı:Annesi bir muggle,babası ise bir sihirbaz,annesi çok küçükken öldü,hayatına babasıyla beraber devam etti,orta gelirli bir muggle hayatı sürdürüyorlar.Babası elinden geldiği kadar annesinin yokluğunu belli etmemeye çalışıyor.Şimdi kendiside babası gibi sihirbaz olucak.

Basit Rp Örneği:yıl 1746 versanlılar uzun kuşatmadan sonra ankaylar ülkesini ele geçirerek ateşe verdiler.Ülke yavaş yavaş yanmaya başlamıştı.Ülkede sessizlik hakimken birden çığlık ve feryatlarla karışık bir hal almıştı.Ülke yanarken venüs ,ankaylar ülkesinin savaşçısı olan oğlu aynana ülkeyi terkedip,halkına yeni bir ülke aramasını ve onları korumasını ister.Ancak aynan kaçmaktan yana olmadığı için bunu reddeder,babasıda onu ikna edemiyeceğini bildiği içinde yanından ayrılır.
Aynan savaş malzemelerini almak için büyük salona doğru gider.Alır ve tam çıkarken içinden bir ses sanki babasının doğru söylediğini geçirir.Ve hemen herkesi toplar ancak annesini almadan gidemezdi,halka önden gitmelerini kendisininde arkalarından geleceğini söyleyerek oradan uzaklaşır.
Aynan nefessiz bir şekilde;
-Anne hemen kalk gidiyoruz.dedi
Annesi şaşkınlık içinde;
-Nereye ? sen neden söz ediyorsun ? aynan dedi.
Aynan;
-Anne hadi soru sorma sen beni dinle çabuk hazırlan ben önden gidiyorum sende arkamda gel beni izle
dedikten sonra aynan olacakları nereden bilecekti,aynanın annesi arkadan gelince onlara doğru gelen ateş topuna yakalanarak can verdi.Aynan ağlamasada,üzgün olduğunu göstermesede,herkes içinde ne fırtınalar koptuğunu gayet iyi biliyordu.Aynan yapacağı bu yolculuktan ürkmeye başlamıştı ama yinede umudu vardı.Hemen arkadaşlarınıda yanına alarak açık denizlere oniki gemiyle yelken açtılar...

tracy hıckman
1 sayfadaki 1 sayfası