Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Hogwarts'a Hoş geldiniz!!

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lillian Hoss

YazarMesaj
Lillian Hoss

Lillian Hoss

Kadın
Asa : Abanoz ve Tek Boynuzlu At Kılı

Lillian Hoss Empty
MesajKonu: Lillian Hoss   Lillian Hoss EmptyÇarş. Ağus. 05, 2009 2:36 am

İsim: Lillian
Soyisim: Hoss

Fiziksel Betimleme:
>Beyaz tenlidir. Gür ve dalgalı kahverengi saçlara sahiptir. Mavi gözlere sahiptir ama ona uzaktan bakanlar, gözlerinin gri olduğunu zanneder. Orta boyludur ve boyuyla kilosu orantılıdır. Yüz hatları oldukça ölçüdür. Çekici biri olduğu söylenebilir.

Kişiliği:
>Neşeli bir yapıya sahiptir ve yaşamı umursamıyor gibi görünür. Duygusal biridir ama duygularını belli etmez. Güvenini kazanmak zordur. Arkadaşlarına çok bağlıdır, aynı zamanda feminist bir yapısı vardır. İlginç bir bakış açısına sahiptir. Her zaman, herşeyin en kötü ihtimalini düşünür. İnsanları iyi tanır. Liderlik etmeyi sever. Kendi doğrularıyla hareket eder. Aşırı derecede çalışkan sayılmasa da dersleri önemser. Zekidir. Mızmız insanlardan nefret eder. Önyargılı biri değildir. Kimsenin altında ezilmez. Haksızlığa tahammülü yoktur ve düellodan kaçınmaz. Kazanmaktan hoşlanır.

Ailesi ve Yaşamı:
>Annesi ve babası seherbazdır. Annesini bir saldırıda kaybetmiştir. Babasıyla yaşamaktadır. Babasıyla ilginç bir iletişimleri vardır. Birbirlerine çok bağlıdırlar. Tek akrabaları, babasının kuzenleridir. Ama ikisi de onları sevmez. Köklü bir aileden gelmektedirler ama babası gibi, Lillian da bunu umursamaz.

Basit Rp Örneği:

>Sabah büyük bir gürültüyle irkildim.
“Lill… Uyuyakalmışızz.. Hogwarts Ekspresini kaçıracaksın.” Aşağıdan gelen bu sesin sahibi babamdı.
“Sana daha önce ne kadar sorumlu bir baba olduğunu söylemiş miydim?” diye bağırarak cevap verdim.
“Her gün söylüyorsun. Lil hadi kalk”
Yastığımla kafamı kapattım ve babamın bağrışlarını duymazdan geldim. İyi uyuyamamıştım ve hiç kalkasım yoktu.
Odamın kapısının açıldığını duydum. Bir anda yorganımı hissetmedim ve yastığımda çoktan babamın eline geçmişti.
Gözlerimi kapatım arkamı döndüm. Uyumaya devam etmek istiyordum. Bir anda tüm suratıma bir ıslaklık geldi.
“Lanet olsuuuun” diye bağırdım ve yataktan fırlayıp babama saldırdım.
Kıkırdayarak beni üstünden indirdi.
“Sadece 5 dakikan var ve bu sefer saçlarını kurutma makinasıyla hallet. Sen saçlarını yaparken asamla başında beklemekten sıkıldım” diye yakındı.
“Nadiren yaptığın faydalı işlerden biri” dedim ve babamı odadan dışarı attım.

Lillian Hoss
1 sayfadaki 1 sayfası