Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Hogwarts'a Hoş geldiniz!!

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anastasia Blackturn

YazarMesaj
Anastasia Blackturn

Anastasia Blackturn

Kadın
Asa : Anka teleği ve ıhlamur

Anastasia Blackturn Empty
MesajKonu: Anastasia Blackturn   Anastasia Blackturn EmptyÇarş. Ocak 06, 2010 5:41 am

Adı:Anastasia
Soyadı:Blackturn
Yaşı:14
Asası:32 cm ıhlamur ve anka teleği, uzun ve esnek

Fiziksel özellikleri:Uzun siyah saçları ve koyu lacivert gözleri vardır.Güneşli havalarda gözlerinde gri çizgiler belirir.Dolgun dudakları ve küçük kemersiz burnu yüzünün mükemmel simetrisini tamamlar.Uzun boylu ve ince fiziklidir.Fakat narinlikten uzaktır.

Ruhsal Özellikleri:Asi, özgürlükçü ve aşırı gururlu bir yapısı vardır.Ne düşündüğünü ve duygularını kimseye belli etmez.Dışarıdan haşin ve kibirli gibi görünür ama aslında onu tanıyınca altın bir kalbi ve dostlarına düşkün bir yapısı olduğunu keşfedersiniz.Aşırı maceracı ve aptalca derece cesurdur.Öyle ki beş yaşında ağaçta mahsur kalmış bir kediyi kurtarırken düşmüş ve iki hafta hastanede yatmıştır.

Patronusu ve animagusu: Puma

Örnek rp:

Tanrım yine sıradan bir gündü.Tabi bana göre, çünkü Hogwarts çoğu kişiye büyüleyici gelir.Aslında okula başlayalı daha iki gün olmuştu.Daha kimse yanıma bile yaklaşmamıştı.Büyük ihtimalle surat ifademden dolayıydı.Eski okulum Beauxbarton'da da insanlar benim aşırı kibirli olduğumu düşünürdü.Mükemmelliğimi katlanamıyorlardı.Onların ne düşündüğü umrumda bile değildi.Çünkü ben yalnız bir kovboydum.Kızlar yatakhanesinden yavaş adımlarla çıktım ve yemakhaneye yollandım.Büyük salon yine her zamanki gibiydi.Aslında burayı Beauxbarton'dan daha çok sevmişti.İçimdeki hayalperest ve maceracı kız çocuğu okulun her köşesindeki ayrı gizeme bayılmıştı ama ben hala bunu inkar etmekle meşguldüm.

Anastasia Blackturn
1 sayfadaki 1 sayfası