Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Hogwarts'a Hoş geldiniz!!

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bellatriz Melly Weasl

YazarMesaj
Bellatrix weasl

Bellatrix weasl

Kadın
Asa : Anka tüyü ve ejder gözü

Bellatriz Melly Weasl Empty
MesajKonu: Bellatriz Melly Weasl   Bellatriz Melly Weasl EmptySalı Ağus. 10, 2010 5:51 am

İsim:Bellatrix Melly Weasl(ama soyadım değişirse Bellatrix Melly Malfoy olucak)
fiziksel betimleme:uzun boylu.Sarı dalgalı saçları var.Mvi gözlü ama uzaktan yeşil gibi görünüyor
Kişiliği:Deli dolu bir kız.Saf kan ailesinin koyduğu isimden nefret ediyor.Hiç bir şekilde kendini üzmek istemeyen zeki bir kız.
Ailesi ve yaşamı : saf kan olan ailesi Bella Melly, Kuzeni Draco'nun teyzesini örnek alsın diye onun adını koydu.Çok disiplinli bir aileden gelen Melly hiç bir kurala uymaz.Ailesiyle Fransada yaşarken ailesi ölünce Hogwarts'a gönderildi.
Basit rp örneği:

Kapı çaldı ve Melly koşarak kapıya gitti.Kapıyı açtığında karşısında sihir bakanlığından olduğu anlaşılan 2 kişi gördü
-Günaydın.Sen Bellatrix Melly Weasl olmalısın,dedi içlerin uzunboylu zenci olan adam
-Evet ama lütfen bana Bellatrix demeyin,dedi Melly
-Peki Melly,içeri gerebilirmiyiz seninle konuşmamız gerekn şeyler ver,dedi sarışın bayan
-Tabi ama ailem evde deil.Roma'ya gittiler,dedi Melly
-Bizde onun için geldik hayatım.Melly çok üzgünüz ama Ailen Voldemort tarafından öldürüldü,dedi sarışın kadın
Ne ailesi ölmüşmüydü ama neden onlar Voldemortun emrinden çıkmazlardı ki.
-...ve seni burdan alıp İngiltere'ye Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okuluna götürmeye ve Yasal vasiin olarak görünen Lucius Malfoy'a teslim etmeye geldik,diyerek konuşmasını sonlandırdı sarışın bayan

Bellatriz Melly Weasl
1 sayfadaki 1 sayfası