Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Hogwarts'a Hoş geldiniz!!

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Göl Kenarının En Sesiz Yeri

+2
Avril Lavigne
Hayley Diggory
6 posters
YazarMesaj
Hayley Diggory
Okul Müdüresi&Kehanet Profesörü
Hayley Diggory

Kadın
Rp Sevgilisi : Cedric Diggory
Meslek/Bina : Müdüre-Profesör
Savaş Tarafı : ZümrüdüAnka Yoldaşlığı!!

Göl Kenarının En Sesiz Yeri Empty
MesajKonu: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyPtsi Ocak 28, 2008 5:25 am

............
http://jesse-fan.turkforumpro.com/
Avril Lavigne
Bitkibilim Profesörü&Müdür Yardım.&Slytherin Bina Sorum.
Avril Lavigne

Kadın
Rp Sevgilisi : Y.O.K.
Meslek/Bina : Profesör

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptySalı Ocak 29, 2008 11:34 am

Avril o gün Göl Kenarına gitmeyi düşünüyordu ve göl kenarına gitmeye karar verdi.Kendine bir kitap aldı ve Göl kenarına doğru yürümeye başladı.

Göl kenarına geldiğinde orada bulunan meşe ağacına yaslanıp kitabını okumaya başladı.

Kitap okurken yanına Cho Diggory geldi.
Avril Cho'ya;
"Merhaba" dedi ve beraber kitap okumaya başladılar.

Bir süre sonra Avril Cho'ya;
"Müdüre olmak nasıl bir duygu?" dedi ve Cho'nun cevabını bekledi.
Hayley Diggory
Hayley Diggory

Kadın

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptySalı Ocak 29, 2008 11:54 am

Cho Göl Kenarına doğru gidiyordu.Meşe ağacının altında Avril'i görünce yanına gitti.Avril Cho'ya "Merhaba" dedi ve Cho'da ona "Merhaba" dedikten sonra kitap okuamya başladılar.

Biraz kitap okuduktan sonra Avril Cho'ya "Müdüre olmak nasıl bir duygu? " diye sordu.Cho'ya bu soru ilk baş biraz garip gelmişti,çünkü Avril Müdür Yardımcısıydı.

Cho Avril'e gülümsedikten sonra sorusuna cevap verdi.
"Güzel bir duygu herhalde hiç düşünmedim böyle bir şeyi! " dedi ve Avril'e bakarak güldü.Gülerken Avril'de gülmeye başladı ve ikiside kahkalar atarak güldüler.

Cho kendini tutamıyordu.Avril neden böyle bir soru sordu merak ediyordu.En sonunda dayanamayıp sordu."Neden böyle bir soru sordun merak ettim? " dedi Avril'e.Sorunun cevabını sabırsızlıkla beklemeye başladı.
Avril Lavigne
Avril Lavigne

Kadın

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptySalı Ocak 29, 2008 12:06 pm

Cho Avril'e "Neden böyle bir soru sordun merak ettim?" diye sormuştu.Avril Cho'nun sorusuna cevap verdi.
"Hiç öylesine sordum."dedi.

Avril Cho'ya;
"Hangi kitabı okuyorsun? "diye sordu.Çünkü Avril ilginç kitaplar okumayı seviyordu ve Cho'nun kitabı ilginçse ondan kitabı okuduktan sonra isteyecekti ve Cho'nun cevabını heyecanla bekledi.
Hayley Diggory
Hayley Diggory

Kadın

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptySalı Ocak 29, 2008 12:38 pm

Avril Cho'ya "Hangi kitabı okuyorsun?" diye sormuştu.Cho hemen Avril'in sorusuna cevap verdi.
"Muggle yazarlardan birisinin kitabı.Kitabın adı Gora,yazarı Rabindranath Tagore.Sıkıcı bir kitap sanırım. " dedi ve Avril'e dönerek;
"Hogwarts'a dönsem iyi olucak. " dedi ve yerden kalktı.Avril'e "Sonra görüşürüz! " dedi ve oradan ayrıldı.
Avril Lavigne
Avril Lavigne

Kadın

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyCuma Şub. 01, 2008 1:29 pm

Cho Avril'e "Sonra görüşürüz" demişti.
"Avri'de Cho'ya "Sonra görüşürüz.Sihirli günler." dedi ve Cho Göl kenarından uzaklaşmaya başlamıştı.Avril yere baktığında Cho kıtabını unutmuştu.Avril hemen koşup Cho'ya kitabını verdi.

Avril de çok yorulmuştu.Avril Cho'ya;
"Beraber yürüyelim mi?" dedi ve yürümeye başladılar.
Avril Cho'ya;
"Cho okuduğun kitap çok ilginç bir kitaba benziyor.Ben sana söylediğim gibi ilginç kitapları severim.Mümkünse bana kitabı okuduğun yere kadar anlatabilir misin?Sende okuduğun kitaba bakılırsa ilginç kitapları seviyosun gibi gözüküyor.Tahminim doğru mu acaba?" diye sordu Avril ve büyük bir heyecanla Cho'nun sorularına yanıt vermesini bekledi.
Ginny Weasley
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Ginny Weasley

Kadın
Rp Sevgilisi : Harry James Potter
Meslek/Bina : Hufflepuf Sınıf Başkanı
Savaş Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaslık

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyCuma Şub. 29, 2008 11:34 am

Ginny çok sıkılıyordu neden hiç arkadaşı yoktu ayrıca Harry ve abileri nerelerdeydi?bunları düşünürken yanına bir tavşancık sokuluverdi hey dedi Ginny ne tatlı şeysin sen öyle onu kucağına ladı belli ki henüz yavruydu gülümsedi...sana bir ad koyayım dedi Hım...adın Tiyti olsun ne dersin?kıyıya çöktü hava çok güzeldi..
http://gercek-hogwarts.turkforumpro.com/index.htm
Harry James Potter
Gryffindor Sınıf Başkanı
Gryffindor Sınıf Başkanı
Harry James Potter

Erkek
Rp Sevgilisi : Ginny Weasley
Meslek/Bina : Gryffindor Sınıf başkanı
Savaş Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyPerş. Mart 06, 2008 12:47 pm

Harry günün yarısına gelmesine rağmen çok yorulmuştu. Havanın güzel olması onu dışarı çekiyordu. Göl kenarına doğru yürümeye başladı. Gölün çevresinde fazla kimse yoktu. Kenarda birinin oturduğunu fark etti. Daha da yaklaştığında bunun Ginny olduğunu fark etti. Sessizce yanına gitti .Ginny onu fark etmemişti. Kulağına eğilerek fısıltıyla;

"Selam tatlı bayan , burada ne yapıyorsunuz bakalım. Yoksa beni bekliyordun." diye söyleyerek kendini düşünüp düşünmediğini sorgulamak istiyordu.
Ginny Weasley
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Ginny Weasley

Kadın

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyPerş. Mart 06, 2008 12:51 pm

Ginny birden Harry'nin sesini duyunca ürkmüştü hey..dedi.korkuttun beni neden öyle sessizce yaklaşıyorsun..deli!dedi gülümseyerek..Hım...seni mi bekliyordum? ...bilmem sadece beni burda bulabileceğini ümit ettim otursana dedi..Tiyti'yi kenara bırakmış otları yemesini izlemeye koyulmuştu...
Harry James Potter
Gryffindor Sınıf Başkanı
Gryffindor Sınıf Başkanı
Harry James Potter

Erkek

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyPerş. Mart 06, 2008 1:01 pm

Harry Ginny'nin yanına oturarak

" Korkuttuğuma üzüldüm." dedi.

Bir süre Onun etrafı seyretmesini izledi . Yüzünün güzeliiğini bir kere daha fark etmişti. Ginny 'in yanından hiç ayrılmak istemiyordu.

" Bugünün nasıl geçti , bu saaate kadar. Benim pek iyi değildi." dedi kızın yüzüne gülümsemeyle bakmayı sürdürerek...
Ginny Weasley
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Ginny Weasley

Kadın

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyPerş. Mart 06, 2008 1:04 pm

[i]Ginny telaşlanmıştı Harry dedi noldu? kötü birşey yoktur umarım!
Harry'nin başına birşeyler gelmesinden çok korkuyordu o ahmak Woldemort Harry'i bir türlü rahat bırakmıyordu Ginny...tekrar Harry'e baktı susmuştu konuşsana Harry! noldu?[/i]
Harry James Potter
Gryffindor Sınıf Başkanı
Gryffindor Sınıf Başkanı
Harry James Potter

Erkek

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyPerş. Mart 06, 2008 1:16 pm

Harry söylediği sözden dolayı Ginny'i korkuttuğunu anladı.

"Önemli birşey değil,sadece günüm sıkıcıydı."dedi.Ginny'ye başındaki yara izinin yandığını hissettirmemeye özen gösteriyordu.Onun kendi yüzünden üzülmesini istemiyordu.
Ginny Weasley
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Ginny Weasley

Kadın

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyPerş. Mart 06, 2008 1:26 pm

Ginny ona sarıldı Harry koktum bir an yine o...herneyse dedi gülümseyerek bir sorun olmadığına göre ben yatmaya gidiyorum yarın görüşürüz dedi onu ynağından öptü ve Tiyti^yi kucağına alarak Hufflepuf kızlar yatakhanesine koştu...
Harry James Potter
Gryffindor Sınıf Başkanı
Gryffindor Sınıf Başkanı
Harry James Potter

Erkek

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyPerş. Mart 06, 2008 1:31 pm

Harry de Ginny' e sarılarak

" Korkmana gerek yok canım" dedi gülümseyerek Ginny' in onu öpmesiyle yine kendini kaybetmişti. Arkasından " Görüşürüz" zor diyebildi. Onun okula doğru koşuşunu seyretti. Gözden kaybolunca orda biraz daha kaldı. Sonra kendini yorgun hisstiğinde oda kendi binasına gitti.
Claire Elina Syam
Eski Yazılar Profesörü
Eski Yazılar Profesörü
Claire Elina Syam

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyPerş. Mart 20, 2008 9:10 am

Claire Göl kenarına biraz dinlenmek için gelmişti.Daha 18 yaşında olmasına karşın omuzların ağır yükler bindirilmişti.Nasıl kıvıracaktı şu profesörlük işini.Sıkıntıyla kendini Çimenlerin üstüne attı.

"Nasıl bu kadar sessiz olabiliryor??" diye geçirdi İçinden

Ama bu sessizlik çok hoşuna gitmişti doğrusu sessizliği dinlemenin bu kadar güzel olabileceğini tahmin bile edemezdi

En son Claire Elina Syam tarafından Perş. Mart 20, 2008 11:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lucius Malfoy
Sihir Tarihi Profesörü
Sihir Tarihi Profesörü
Lucius Malfoy

Erkek
Meslek/Bina : Sihir Tarihi Profesörü
Savaş Tarafı : Yoldaşlık için savaşıyor

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyPerş. Mart 20, 2008 9:33 am

Lucius yine her zamanki gibi yerinde duramıyordu.Hogwarts'ta sıcacık odasında oturmaktansa göl kenarında dolaşmayı tercih ediyordu.Yine her zaman olduğu gibi yine göl kenarına gitti.Göl kenarında biraz ilerledikten sonra,göl kenarında birine rastgeldi.Lucius bu kızı gördükten sonra kalbi hızla çarpmaya başladı.İçinden''Bana ne oluyor böyle yoksa aşık mı oluyorum?''diye düşünüp duruyordu.Sonunda kızın yanına gitmeye karar verdi.Ama yürürken ayakları titremekten birbirine takıldı ve kızın önüne düştü.
Claire Elina Syam
Eski Yazılar Profesörü
Eski Yazılar Profesörü
Claire Elina Syam

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyCuma Mart 21, 2008 8:41 am

Claire üşümüştü.

"Keşke üstüme birşey alsaydım" diye geçirdi içinden

Tam kalkacakken önüne bir adam düştü.Ne olduğunu anlamaya çalışıyor.Biryanda önündekinin kim olduğunu meraak ediyordu.

"Merhaba" diyebildi sadece
Lucius Malfoy
Sihir Tarihi Profesörü
Sihir Tarihi Profesörü
Lucius Malfoy

Erkek

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyCuma Mart 21, 2008 9:25 am

Lucius bu güzel sesin ona ''Merhaba''demesinden sonra konuşmak istedi ama beceremedi.Lucius cevap veremeden yerden kalktı ve üstünü temizledi.Bu güzel bayana karşı konuşması gerektiğini biliyordu.Biraz zorlanarak ''Merhaba adım Lucius Malfoy.Hogwarts'ta Sihir Tarihi profesörüyüm.Peki güzel bayan siz kimsiniz?''diye konuştu,ağzından konuşurken kelimleri telaffuz etmekte çok zorlanıyordu.
Claire Elina Syam
Eski Yazılar Profesörü
Eski Yazılar Profesörü
Claire Elina Syam

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyCuma Mart 21, 2008 9:36 am

Elina şöyle bir durdu önce...

"Ben Elina Gryfinndor^^a gidiyorum" dedi neşeyle sonra kafasına dank etti.Hemen düzeltmek için kendini yine tanıttı

"Yani adım Claire Elina Syam.Eski Yazılar Profesörüyüm.Alışkanlık olmuş sürekli Gryfinndor'a gidiyorum demek.eee Alışkanlıklardan kolay vazgeçilmiyor nede olsa" dedi tekrara gülümseyerek
Lucius Malfoy
Sihir Tarihi Profesörü
Sihir Tarihi Profesörü
Lucius Malfoy

Erkek

MesajKonu: Geri: Göl Kenarının En Sesiz Yeri   Göl Kenarının En Sesiz Yeri EmptyCuma Mart 21, 2008 9:46 am

Lucius,Claire'nin gülümsemesinden çok hoşlanmıştı.Çünkü Claire'ye aşık oluyordu.İçinden''Lucius hani sen aşka inanmazdın,şimdi bak senin başına geldi''diye kendi kendine konuşuyordu.Hemen sonra Clarie'ye'' Göl kenarında birlikte gezelim mi?''diye sordu ve heyecandan eli ayağı titremeye başlamıştı.Bu soruyu sorarken''Acaba yanlış mı anlar?diye düşünmüştü ama çoktan söylemişti bile.

Göl Kenarının En Sesiz Yeri
1 sayfadaki 1 sayfası