Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Hogwarts'a Hoş geldiniz!!

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lily Lilith

YazarMesaj
Lily Lilith

Lily Lilith

Kadın
Asa : 11 inç (30 cm) kavak ağacı ve ejderha yüreği teli. Yarı esnek.

Lily Lilith Empty
MesajKonu: Lily Lilith   Lily Lilith EmptyCuma Tem. 10, 2009 2:47 pm

İsmim: Lily Lilith
Cinsiyetim: Bayan
Sihirsel Soyum: Safkan
Maddi durumum: Zengin
En sevdiğim dersler: Karanlık Sanatlara Karşı Savunma, İksir, Biçim Değiştirme
Asam: 11 inç (30 cm) kavak ağacı ve ejderha yüreği teli. Yarı esnek.

Fiziksel betimlemem:

Gözlerim yeşildir. Saçlarım çok fazla uzundur ve rengi kızıldır, dümdüzdür ve kahküleri vardır. Modaya ve güzelliğe çok düşkünümdür. Dişlerim bembeyazdır. Kızdığım zaman herkes benden korkar, görüntümden de davranışlarımdan da. Ancak normal hallerimde bütün erkeklerin gözü bendedir, okulda çok parlarım, çünkü bir Veela kadar güzelimdir ( Ben söylemiyorum, başkaları söylüyor bunu, o kadar güzel olduğumu sanmam). Boyum 1.65 civarındadır ve zayıfım.

Kişiliğim:

Kendine güveni tamdır, olması gerekenden fazladır. Pek çalışkan olmadığı halde iyi notlar almayı başarmaktadır. Başka öğrencilerden daha fazla karşı-uğursuzluk büyüsü bilir fakat bunları her zaman iyi olarak kullanmaz. Bazen kendisini kıskananları alt etmek için gizli büyüler kullanır ve güzelliğiyle şikayet edilmesini engeller. Kısaca sahte-flirt.

Ailem ve yaşamım:

Babam Sihir Bakanlığı'nın Esrar Daire'sinde çalışmaktadır, annem ev hanımıdır.
Annem ile babam birbirlerini çok sevdiler ancak karşılasına çıkan bir karanlık büyücü yüzünden babam öldüren lanet "Avada Kedavra" ile öldü. Annem de bu sebeple bana birçok karanlık büyü ve karşı-büyü öğretmiştir. Ben (Lily) zor günlerden Hogwarts sayesinde kurtulmayı bekliyorum. Hogwarts'ta beni küçük görecek olsalarda mutlaka arkadaş bulacağımı biliyorrum. Yoğun ilgi beni her yerde buluyor ve güzelliğimden çok memnun. (Sapık kişiler hariç) Anneme çok bağlıyım, 4 yaşımdan beri yaşamımı anneme bağladım. Hogwarts için hem üzülüyor hem seviniyorum.

Basit Rp Örneği: (Başka birinin ağzından)

Lily bir sabah kalktı. Hava daha aydınlanmamıştı ve saat 4.30'du. Bahçeden tuhaf sesler geliyordu. Lily doğduğundan beri bu kocaman malikanesine lanet ediyordu. Bahçivandır diye düşündü. Sonra aklına geldi, "bahçivan bu saatte ne yapar ki, ayrıca o tatilde!" Hemen penceresini açtı. Küçük bir titreme görünüyordu sadece. Ve bazen bir ışık yanıp sönüyordu çalıların arasından. Sonra bir yeşil ışık çaktı, aynı anda bir ses duydu "Avada Kedavra!" Yere düşen annesiydi. Çalıların arkasındaki adam çıktı, yani katil. Lily'ye el salladı ve asasını kaldırdı. Ağzını oynattı ve Lily'nin önündeki cam kırıldı. Lily tam kaçmak üzere arkasını döndüğünde, arkasındaki yeşil ışığı farketti ve...
"Lily, hayatım, neler oluyor? Çığlıklarla uyandın, terler içindesin!" hepsinin bir kabus olduğunu anladı.

.......

Lily Lilith
1 sayfadaki 1 sayfası